BASIN ODASI

AKEDAŞ ENERGY İSTANBUL'A KATILDI


“Herkese Yetecek Kadar Enerjimiz Var” sloganıyla sektöründe her geçen gün hızla büyüyen AKEDAŞ, 19-21 Mart tarihinde İstanbul CNR Expo'da düzenlenen Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuarı'na katıldı. Türkiye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu'nun desteklediği fuar da enerji koridoru kimliği ile uluslar arası arenada yeni ve önemli bir aktör olan Türkiye'nin dışabağımlılığını azaltma ve yerli enerji Endüstri ve kümelerinin oluşturulması konuları masaya yatırıldı.

3 gün süren fuarın gerek AKEDAŞ için gerekse sektör için çok yararlı geçtiğine inandığını belirten AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş Genel Müdürü Medine Tanış,  bu tür organizasyonların sektördeki önemine dikkat çekti. Ziyaretçilere AKEDAŞ'ı ve AKEDAŞ'ın kampanyalarını fuar boyunca anlatma imkanı bulduklarını söyleyen Genel Müdür Tanış; “Amacımız fuarda AKEDAŞ'ın marka kimliğini ön plana çıkararak yeni pazarlara açılmak. Bu bağlamda bu fuar bizim için çok önemliydi. 3 gün boyunca sektördeki gelişmeleri ve rakiplerimizi yakından inceleme fırsatı yakaladık” dedi.

MESAJ İLE ULAŞMA KOLAYLIĞI

AKEDAŞ olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Genel Müdür Tanış, “Özellikle müşterilerimizin bize daha rahat ulaşmaları ve sorunlarını hızlı bir şekilde çözümlendirmeleri amacıyla Güler Yüzlü Hizmetler Servisi'mizi daha da güçlendirdik. Artık müşterilerimiz bize ulaşmak için 3208'e AKEDAS yazıp göndermeleri yeterli. Müşteri Hizmetlerimiz en kısa sürede onlara dönüş yapacaktır” dedi. Tanış ayrıca artık elektriğin indirimi olduğu yıllık bir faturaya kadar indirim sağlayabilecek serbest tüketicilerin Akedaş’la indirimin yanında güvenli ve ilkeli elektriği almış olacaklarının da bilgisini verdi.