BASIN ODASI

BAKAN'DAN AKEDAŞ'A SÜRPRİZ ZİYARET


Akedaş Tarafından Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Yıllık Verimlilik Toplantısı Hatay’da Gerçekleştirildi. Toplantının Bu Yıl Sürpriz Ziyaretçisi Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Oldu.

Toplantının Bu Yıl Sürpriz Ziyaretçisi Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Oldu. 100 Akedaş Personelinin Katıldığı Toplantıda; Bakan Yıldız, ‘Akedaş Son Dönemde Gerek Bölgeye Yaptığı Yatırımlarla Gerekse Sağladığı İş İstihdamı İle Dikkat Çeken Önemli Ve Değerli Kuruluşlarımız Arasında . Onları Yakından Takip Ediyoruz Ve Çalışanlarına Kattığı Değeri Takdir Ediyoruz’ Dedi. 2 Gün Boyunca Gerçekleştirilen Toplantıda Akedaş Çalışanlarına ‘Geleceği Yönetmek Ve Takım Çalışması’ Konusunda A. Şerif İzgören Ve Ece Üvey Tarafından Eğitici Bilgiler Verildi. Konuşmacılar Öncesi Çalışanlarına Seslenen Akedaş Epsaş Genel Müdürü Medine Tanış Eğitime Yatırılan Yatırımın Geleceğe Yapılan En Büyük Yatırım Olduğunun Altını Çizdi. Tanış ‘Göreve Geldiğimiz Günden Buyana Eğitimin Gücüne İnanarak Projelerimizi Bu Yönde Sürdürdük. Bu Bağlamda Yakın Geçmişte Sap İle Büyük Bir Projeye İmza Atarak Yeni Bir Süreci Çalışanlarımız İçin Başlattık. Biz Hep Birlikte Bu Süreci En İyi Şekilde Değerlendirerek Ülkemizde Enerji Alanında Öncü Olmayı Hedefliyoruz’ Dedi…

Akedaş’ın Son Dönemde Perakende Ve Dağıtım Alanında Yaptığı Yatırımlarla Büyük Bir İvme Kazandığına Dikkat Çeken Akedaş Edaş Genel Müdürü Hasan Kaşıkçı İse ‘Yakaladığımız Takım Ruhuyla Hergeçen Gün Gücümüze Güç Katmaktayız. Başarının Bilgiyle Geleceğinden Emin Olarak Bu Sinerji İle Akedaş I İleriye Taşımak Temel Hedefimiz’ Dedi.

Toplantıya Sürpriz Bir Ziyaret De Bulunan Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız İse Akedaş Çalışanlarına Moral Oldu. Toplantıda Kısa Bir Süre Akedaş Çalışanlarına Seslenen Bakan Yıldız ‘ Akedaş’ın Bu Girişimi Gerek Eğitime Gerekse Çalışanına Verdiği Değeri Gösterir. Bu Tür Organizasyonlara Bakanlık Olarak Da Hep Destek Olduk. Akedaş Dağıtım Ağında Yakaladığı Başarıyı Siz Değerli Çalışanlarına Borçlu. Sizleri Kutluyorum’ Diye Konuştu.