basın odası
AKEDAŞ, ENERJİ FUARINA KATILIYOR
‘Herkese Yetecek Kadar Enerjimiz Var’ Sloganıyla Sektöründe Her Geçen Gün Hızla Büyüyen Akedaş, 19-21 Mart’da İstanbul Cnr Expo’da Düzenlenecek Olan Enerji Ve Çevre Teknolojileri Fuarı’na Katılmak İçin Tüm Hazırlıklarını Tamamladı.
MEDİNE TANIŞ: KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU
Kadın Girişimciler Kurulu gibi kurullar, ortak hareket edilen platformlardır. Kadınların girişimci olabilmesi için, kadınlara daha çok verilmesi açısından güzel bir platformdur. Geniş çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyorum.
AKEDAŞ ENERGY İSTANBUL'A KATILDI
“Herkese Yetecek Kadar Enerjimiz Var” sloganıyla sektöründe her geçen gün hızla büyüyen AKEDAŞ, 19-21 Mart tarihinde İstanbul CNR Expo'da düzenlenen Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuarı'na katıldı.
BAKAN'DAN AKEDAŞ'A SÜRPRİZ ZİYARET
Akedaş Tarafından Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Yıllık Verimlilik Toplantısı Hatay’da Gerçekleştirildi. Toplantının Bu Yıl Sürpriz Ziyaretçisi Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Oldu.
TÜRK-İŞ, İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
Türk-İş Çalışma Hayatında Gelişmeler ve İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Seminerleri Kahramanmaraş'ta Başladı.
AKEDAŞ HİZMETLERİNİN İHTİYAÇ VE TALEPLERİ
Akedaş Hizmetlerinin Verilmesindeki Karşılaşlılan Sorunlar, İhtiyaçlar Ve Taleplerin Değerlendirme Toplantısı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde Gerçekleştirildi.
AKEDAŞ, ELEKTRİK PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİ
Müşterilere daha avantajlı tarife sunulurken, dağıtım şirketlerinin kaçak elektrikle mücadelesine destek verecek
AKEDAŞ, HİZMET KALİTESİNİ YÜKSELTEN ALTYAPI PROJESİ İLE ‘EN İYİ KURUMSAL KAYNAK PROJESİ’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ E
Elektrik dağıtım ve perakende sektöründe yenilikçi kimliğiyle 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren ve bugün itibarıyla yaklaşık 650 bin müşteriye hizmet veren AKEDAŞ