Her zaman daha fazlasını hedefledik...

Adıyaman ve Kahramanmaraş’ın elektrik dağıtım ve perakende satış hizmetlerini yürüten Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, görevimize Ocak 2011 tarihinde başladık. Yasal mevzuatlara uygun olarak 01.01.2013 tarihi itibariyle, dağıtım ve perakende faaliyetlerimizi iki ayrı şirket haline getirdik. Usul ve esaslara bağlı olarak, 01.07.2013 tarihinde elektrik perakende satış faaliyetine başladık.

Akedaş olarak, sizler için her zaman daha fazlasını, daha iyisini gerçekleştirmeyi hedefledik.

Bu yüzden, Adıyaman ve Kahramanmaraş görev bölgemizin görevli tedarik şirketi ünvanını aldık. 01.07.2013 tarihinden itibaren de tedarik şirketi olarak, Türkiye genelinde elektrik perakende satışı yapmaya başladık. Hizmetlerimiz ve yaklaşımlarımızla, bölgemizde ve ülkemizde kalitenin, gelişimin ve yenilikçiliğin temsilcisi olma hedefimiz, vizyonumuzu şekillendiren ana unsur oldu.

Her zaman fark yaratmayı amaçladık...

Akedaş’ı rakiplerinden ayrıştıran en önemli özelliklerinden biri, mevzuatta tanımı geçen “Görevli Tedarik Şirketi” olmasıdır. Bu özelliği ile Akedaş; “Serbest Tüketici” olma hakkını kazanamayan tüketiciler ile görev bölgesinde serbest tüketici olup bu hakkı kullanmayan veya kullanıp tekrar ulusal tarifeden enerji almak isteyen tüm tüketiciler için yetkili tek tedarikçidir.

Her zaman müşterilerimizi merkeze aldık...

Tüm faaliyetlerimizin odağında müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmak yer alıyor. Bunu sağlamanın yolu da müşteri ihtiyaçlarını bilmekten ve beklentilerin ötesini gerçekleştirmeyi hedeflemekten geçiyor. Verimliliği temel alan bir yapılanma, etkin bir yönetim politikası, nitelikli insan kaynakları ve isabetli yatırım yapma anlayışı ile Akedaş Epsaş, güçlü bir yol haritasıyla yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Faaliyetimize başladığımız günden itibaren, bölgenin yüksek gelişim potansiyelini hizmetlerimizle destekliyor, kaliteli enerjinin farkını tüm müşterilerimize sunuyor ve toplum için değer üretiyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

 

Medine TANIŞ
Genel Müdür